תיאור

"דיאלוגים על אופנה" - התערוכה הבינלאומית השלישית של בובות אמנותיות, ציור וגרפיקה מגיעה לישראל!

 25-17 בדצמבר 2021, בגלריית ארנה, הרצליה.

בובות אמנותית צברו פופלאריות בכל רחבי העולם ועכשיו הן צוברות פופולריות בישראל, כפי שמעידה ההצלחה המהדהדה של התערוכות הקודמות שלנו, שנערכו תחת כותרות "The Doll – the World Within" ו"אומנויות ואומנות". בתערוכה החדשה "דיאלוגים על אופנה" יוצגו עבודות של אמנים מובילים מישראל, רוסיה, אוקראינה, אוסטריה, פולין, ליטא, ואנגליה. בתערוכה יוצג לקהל הישראלי מגוון רחב של פרשנויות בנושא האופנה - החל מחיבורים נוסטלגיים ועד לפתרונות אמנותיים אולטרה-מודרניים. בין נושאי היצירות: הזמרים בולט אוקודז'בה ואיימי ווינהאוס, ארמונות ורחובות גותיים, פדריקו פליני ומבקרת האופנה המפורסמת לין יגר, תלבושות היסטוריות משוחזרות בקפידות ופנטזיות נועזות על אופנה קלאסית.

בובת האמנות היא צורה נדירה של אמנות עכשווית שעדיין שומרת על כישורי אומנות אמיתיים, בעלת יופי ייחודי, עם גיוון סגנוני ובו בזמן עומק רגשי ורגשות כנים. התערוכה "דיאלוגים על אופנה" היא אי של שמחה, שבו כולם - מילד שמגיע לתערוכה בפעם הראשונה בחייו ועד לאנין אמנות מתוחכם - יזכו להנאה אמיתית.

יצירת בובות אומנותיות היא תהליך מורכב מאוד, הדורש מאומנים לא רק את היכולת להמציא ולעורר לחיים את הדמויות האומנותיות, אלא גם ניסיון בתחומים שונים: פיסול, ציור, עיצוב תלבושות ותכשיטים, הכנת פאות וכדומה.

מלבד לבובות יוצגו בתערוכה גרפיקה, ציורים ותכשיטים מעוצבים בעבודת יד.

תערוכת "דיאלוגים על אופנה" היא הזדמנות ייחודית לראות יצירות חדשות של אמנים מפורסמים, שמשתתפים בתערוכות היוקרתיות ביותר, חברי איגודי האומנים במדינות שונות, זוכי פרסים מקצועיים ויוקרתיים.

עבודות רבות בתערוכה הינן זמינות לרכישה.

אוצרת התערוכה: אלנה קונינה, מבקרת אמנות, M.A., חברת איגוד האמנים.

שימו לב! הנחה לגמלאים 15 שקל עבור כל כרטיס מיום ראשון עד יום חמישי (מתאריך 19.12 ועד 23.12)

בהתאם להוראות משרד הבריאות הכניסה לתערוכה מותנת בהצגת תו ירוק, תעודת מחלים או לבעלי בדיקה שלילית עבור נגיף הקורונה בתוקף של 24 שעות.

ללא המסמכים האלה הכניסה לתערוכה אינה אפשרית ובמקרה הזה לא ניתן להחזיר כרטיסים ולקבל החזר כספי או לבצע החלפה לכרטיסים אחרים.

טלפונים לקבלת מידע נוסף 058-4955584 או 054-7247707.

וידאו ותמונה

שתף